47 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Doğal Mum

Doğal mumlar, bal mumu ve soya mumu gibi doğal maddelerden üretilirler. Bal mumu ve soya mumu gibi doğal maddelerin kullanıldığı mumlar daha sağlıklıdır ve çevre dostudur.

Doğal mumlar evlerimizde sıkça kullanılan ürünlerdir. Farklı tasarımlara sahip bal mumları ile hem dekoratif hem de aydınlatma amaçlı kullanım sağlayabilirsiniz. Doğal mumların kullanım alanları oldukça geniştir. Örneğin; evlerimizde, ofislerimizde, restoranlarda, otellerde, spa merkezlerinde, yoga merkezlerinde sıkça kullanılırlar.

Bal Mumu

Bal mumu, hoş kokuludur ve sağlığınızı hiçbir biçimde tehdit etmez. Toluene ve benzeri kanserojenleri havaya salan parafin mumlardan çok farklıdır. Balmumu özellikle farklı kalıplar ile birçok tasarıma sahip olmalarından dolayı en çok tercih edilen organik ürünlerden biridir.  Bal mumu ürünlerimiz %100 doğal bal mumundan oluşan ürünlerdir. 

Soya Mumu

Soya mumu, soya fasulyelerinden elde edilen yağlarla hazırlanan mum çeşitlerine denir. Bu mum çeşitleri %100 doğaldır ve içinde hayvansal madde bulunmadığı için veganlara uygun bir mumdur. Ayrıca doğada kolaylıkla çözünebilir ve geri dönüşümü yapılabilir.

Doğal mumların sağlıklı olması yanında birçok faydası da vardır. Örneğin; doğal mumlar havayı temizlerler ve stresi azaltırlar. Ayrıca doğal mumlar aromaterapi amaçlı da kullanılabilirler. Özellikle hediye etmek için çık görünümlü ve özel bir hediye istiyorsanız bal mum tasarım ürünleri tam size göredir.

-Doğal olsan birçok şey Mistik Atölye ‘de.