Mistik Bilgiler, Doğal Taşlar

Yengeç Burcu Doğal Taşları

Yengeç Burcu Doğal Taşları

Yengeç Burcu Doğal Taşları

22 Haziran ile 22 Temmuz arası doğmuş olan insanların burcu Yengeç’tir. Haziran ile Temmuz  ayında doğmuş olan yengeç burcunun kendilerine özel taşları bulunmaktadır. Bu taşlara yengeç burcu taşı diye söylenmektedir.

Arama motorlarında yengeç burcu için aranan yazılardır: Hangi ayda doğanlar yengeç burcu olmaktadır, yengeç burcu için taşlar, yengeç burcunun doğal taşları var mıdır? Arama motorlarından aranan yazılardan olmuştur.

Yengeç Burcunun Özellikleri

12 burçlardan olan yengeç burcunun özellikleri; Yengeç burcuna sahip olan bireyler duygusallıklarıyla ve de duyarlılığıyla tanınmaktadır. Yengeç burçlarına sahip olan bireyler, etrafındaki insanlara hassasiyetle yaklaşırlar.

Yengeç burçları kendileri hassasiyetle yaklaştıkları için  etrafındakilerinde aynı hassasiyet göstermelerini isterler. İyi bir gün yaşadıysa neşelidir, iyi kalplidir, yardımseverlerdir, düşüncelidirler ve de anlayışlıdırlar. Ancak hiçbir sebep olmadan alıngan ve de somurtkan da olabilir yengeç burçları.

Haziran ile Temmuz ayında doğanlar yengeç burcu olmaktadır. Aventurin taşı, yengeç burcunun özel ve doğal taşıdır. Aventurin taşı, Hint yeşimi olarak da bilinir. Yengeç Burcu için taşlar  yengeç burcuna sahip olan insanları negatif durumlardan uzaklaştırır. Yengeç burcunun taşları, yengeç burcu olan insanları olumlu hissetmelerine yardımcı olmaktadır.

Yengeç burcu kristalleri

Yengeç burcuna uygun gerçek doğal taş kristaller için tıklayın.

Yengeç Burcu İçin Doğal Taşlar

Yengeç Burcu doğal taşları denilince yengeç burcuna  iyi gelen taşlarını bilmek isteyen yengeç burcuna sahip olan insanlar, öğrenmek için arama motorlarında aramışlardır. Yengeç burcunun doğal taş isimleri en başta gelen Aventurin taşı’dır, Hint yeşimi olarak da bilinmektedir. Aventurin taşının özelliği; sınırı olmayan olanakları olan taş türüdür. Zindeliğin, canlılık ile yaşamın temsil eder. Cesaret ile çaba’nın taşıdır.

Yengeç burcunun taşı zindeliğin, canlılığın, cesaretin ve de çaba’nın taşı’dır. Yengeç burcuna sahip olan insanların en çok tercih etmiş olduğu taşlardır kiyanit ile aytaşı. Yengeç burçlarına iyi gelen taşlardandır kiyanit ve aytaşı. Yengeç burcunun taşı ay’dan enerji alan kuvvetli taşlardandır. Bu gerekçeyle yengeç burcuna sahip olan insanların hisleri kuvvetlendirilmektedir, yeni başlangıçlara zemin hazırlamaktadır ve de enerjilerini yükseltmektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Kehribar'ın Faydaları ve Özellikleri

Hint yeşimi taşı bir diğer adıyla bilinen Aventurin taşı da yengeç burcunu cesaretlendiren taşlardan olmaktadır. Yengeç burcunun doğal taş renkleri vardır bu taşların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Çok sık kullanılmaktadır. Yengeç burcunun doğal taş renkleri çok sık kullanılmaktadır. Bu sıkça kullanılan renkler; Beyaz, kırmızı, pembe ve de yeşil taşlardır.

Yengeç Burcuna İyi Gelen Doğal Taşlar

Yengeç burcuna iyi gelen taşlardan olan akik taşı’nın renkleri pembe ile Beyaz’dır. Yalnızca akik taşı ile sınırlı değildir yengeç burcuna iyi gelen başka doğal taşlarda vardır. Bunlar; Akik Taşı, Amazonit, Aventurin, Ay Taşı, Kalsit, Malakit, Morganit, Opal, Pembe Kuvars, Yakut, Zultanit (Diaspor), İnci, Kiyanit, Kuvars ve Zümrüt yengeç burcuna sahip olan kişilerin kullanabileceği doğal taşlar arasında yer almaktadır.

Yengeç burcuna iyi gelen taşlarının özellikleri burcunu taşıyan insanlara zindelik ile enerji vermektedir. Yengeç burcuna sahip olan insanların rahatlamalarına destek olmaktadır. Bu doğal taşların bir başka özelliği yengeç burcuna sahip olan kişilerin, kötü olan özellikleri baskılamaktadır ve de iyi olan özellikleri artırmaktadır.

Yengeç burcunun taşları hepsinin kendisine özel kullanım için farklı alanları vardır. Yengeç burcunun her bir taşının farklı özellikleri bulunmaktadır. Yengeç burçların taşlarından olan Aventurin taşı bir diğer bilinen ismiyle Hint yeşimi taşı zindelik gibi enerji gibi özellikleri vardır.

Yengeç burcunun taşı olan yakut taşının özelliği yengeç burcuna sahip olan bireylerin; bağışıklık sistemlerimi güçlendirmektedir, bireyleri cesaretlendirmektedir, ruhsal gelişimlerini desteklemektedir ve de mutluluklarını artırmaktadır.

Yengeç burcunun taşı olan akik taşı da iyileştirmek için kullanılabilmektedir, akik taşının vücut fonksiyonlarının düzenlenmesine ve de organlarının iyileştirilmesine destek olmaktadır.

Yengeç burcunun taşı olan inci taşı olumlu olmayan duygu olaylarını yok etmektedir, yengeç burcuna sahip olan insanları daha çok olumlu düşündürmeye yönlendirmektedir ve de yengeç burcuna sahip olan insanları kötü ruh hallerinden kurtarmaya yardımcı olmaktadır.

Yengeç burcunun taşı olan kuvars taşı yengeç burcuna sahip olan bireylerin duygularını düzenlenmektedir, beyinlerine iyi gelmektedir, radyasyonlarını emmekte, baş ile kemik ağrılarını hafifledir.

Yengeç burcunun özelliği, Yengeç burcu Kadını, yengeç burcu Erkeği, Yengeç burcuna sahip olan bireylerin taşlarının özelliği, Yengeç burcu hangi taşı kullanmalı şeklinde arama motorlarında aranmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir