Mistik Bilgiler

777 Nedir, Ne Anlama Geliyor?

777 Ne Anlama Geliyor

777 Nedir? 

Genel olarak hayatınızda yapacağınız mucizevi başlangıçları, şansın, bereketin ve bolluğun hayatınıza akacağını, refah seviyenizin artacağını ve hayatınızın olumlu bir dönemine girdiğinizi simgeler. 777 sayısı nedir ve ne anlama geliyor? Sorusunu soran herkes bu sayıyı çevresinde sıklıkla görüyor demektir. Araba plakasında, kitap sayfasında, kanal sayısında ya da saatte tesadüfen gördüğünüzü sandığınız 7 rakamları aslında size bir işaret gönderiyor. Eğer bu sayıyı sık görmeye başladıysanız sizin için değişimin zamanı gelmiş demektir. Bu rakamın en önemli üç anlamı şu şekildedir.

Evrenle mükemmel bir uyum ve iletişim içindesiniz. Evrenle aynı frekansa uyumlandığınızda  istediğiniz her şeye, hayat amacınıza ve gerçek benliğinize kavuştuğunuzu hissedebilirsiniz. İçinizdeki ışığı çevrenize ve sevdiklerinize yansıtarak özel hayatınızda ve iş hayatınızda gerçek mutluluğu yakalayabilirsiniz.777 olumlu bir melek işaretidir. Bu sayıyı her gördüğünüzde yeteneklerinizin arttığını ve evrene katkı sağladığınızı fark edin evren sizin için çalışıyor. Hayatınızın en aktif ve verimli dönemine giriyorsunuz. Geçmişten gelen tüm blokajlarınız ve engelleriniz artık kalkıyor.

Zorlu süreçleriniz ve imtihanlarınız artık son buluyor. Gerçek aşkı, sevgiyi yakalıyorsunuz. İş ve aşk hayatınızda başarılı bir dönem sizi bekliyor. Kendinizi ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilmek için uğraşıyor. İnsanlara, hayvanlara, doğaya karşı daha hassas ve bilinçli yaklaşıyorsunuz. Bu dönem hayatınızın en mükemmel dönemi. Şükür bolluğu, bolluk şükrü çağırıyor. Tebrikler artık huzur ve refah içinde bir yaşam sizi bekliyor.

Numaroloji Bilimi Nedir?

Sayıların hayatımız üzerindeki etkilerini araştıran bu bilim dalına göre her sayının bir anlamı vardır. Bu makalemizde çok popüler bir konu olan numaroloji bilimine göre 777 sayısının anlamını sizler için araştırdık.777 sayısı nedir ve ne anlama geliyor? Sorusunu soranlar için bilgilendirici bir içerik hazırladık.

777 Ne Anlama Geliyor

Kendinizle İlgili Farkındalığınız Artıyor

777 Sayısını görmeniz  kendi  içsel yeteneklerinizin farkında olmanız gerektiğine işaret ediyor. Kendi potansiyelinizin farkında olarak yaşamak sizi çok daha ileriye taşıyacaktır. Farkındalıkla hayatı yasadığınızda evren sizin için çalışacaktır. Yaşarken adeta evrenle dans edeceksiniz. Kendinizi içinizdeki müziği keşfetmeye adayın o zaman dışardan gelen kısık ve kötü sesleri duymayacaksınız sadece içinizden gür bir şekilde yükselen kendi sesiniz sizi hep bir adım öne taşıyacak. Sizi siz yapan değerlerin daha çok farkında olursanız hayat size bütün güzelliklerini ve nimetlerini sunacak unutmayın siz sahip olduklarınızdan çok daha fazlasısınız.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Aura Temizlemenin 7 Yolu

Bu sayıyı her gördüğünüzde içsel rehberinizle bağlantı kurun. Kalbinizle, ruhunuzla, hislerinizle temas halinde olun. Unutmayın sadece iç dünyamıza dönmek bizi zirveye taşır. Siz kozanın içindeki bir tırtılsınız kozadan kurtulduğunuzda kelebek olup gerçek özgürlüğünüze kavuşacak dünyadaki bütün güzellikleri görebileceksiniz. Kendinizi kutsayın, kendinizi şımartın, unutmayın gelişim iç sesinize kulak vermenizde gizlidir.

777 sayısını daha fazla görmenizin bir başka nedeni de bildiğiniz ruhsal bilgileri artık uygulamaya hazırsınız demektir. Yıllarca doğru bilgileri araştırdınız ama hayatınızda en ufak bir şey değişmedi değil mi? çünkü öğrendiğiniz hiçbir ruhsal bilgiyi uygulamadınız. Ama artık içinizden gelen bir sesle ruhsal bilgeliğin yolu size açılıyor korkusuzca bu bilgileri uyguladığınızda hayatınıza uyum ve ahenk geliyor. Melekler sizin yanınızda sadece rahatlayın ve gerçek benliğinize ulaşmanın keyfini çıkarın.

Rakamı evrensel bilinci temsil eder. Üçüncü gözün açılmasıyla gelen ruhsal uyanış başlar sonra kişi artık bambaşka birine dönüşür. Eski benliğinden kalma bütün negatif alışkanlıkları terkeder. Sevginin, güzelliğin, yeteneğin ve aşkın bir mabedi haline gelir. Ondaki bu güzelliği ve değişimi gören çevresi artık bu ruha imrenerek bakmaktadır. Bu ruh artık prangalarından kurtularak diğer ruhlardan ayrılmıştır. Oldukça canlı, inançlı ve tutkulu olan bu ruh manevi bilgeliğin temsilcisi haline gelmiştir.

777 Rakamını Gördüğünüzde Yapmanız Gerekenler 

777 nedir ve ne anlama geliyor?Diye soran herkes bu sayıyı gördükten sonra hayatını değiştirecek bir dönemde olduklarını bilip ona göre hareket etmeliler. Bu sayıyı gördükten sonra siz de dünyaya geliş sebebiniz konusunda daha çok bilgi edinin maneviyata daha çok yönelin. Dini konularla ilgilenmeye başlayın. Dünyevi konulardan ve sorunlardan uzaklaşın. İyiliğe ve sevgiye odaklanın.

Mutluluk ve sevinç vererek insanlara neşe kaynağı olun. Meleklerin huylarını öğrenerek onları taklit etmeye başlayın. Meleğinizle daha çok temas kurarsanız siz de melekleşir ve saflaşırsınız. Ruhsal gelişimini tamamlamış insanlar artık tüm hayvani ve şehvani duyguların pençesinden kurtulmuş, melek özelliklerini kazanarak çevresine ve kendilerine ışık olmaya başlamışlardır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir