Mistik Bilgiler

Aura Temizlemenin 7 Yolu

Aura Nedir, Nasıl Temizlenir

Aura Temizlemenin 7 Yolu

Aura insan vücudunun birkaç santimetre dışına doğru uzanan, kendine has bir rengi olan ve elektromanyetik alan olup insan bedeninin tamamını sarmalayan bölümdür. Aura insan vücudunda bir kalkan görevini üstlenir. İnsanların kendisinin göremediği bu aura bir başkası tarafından görülüp,  hissedilebilir. Aurayı görmenin bazı yöntemleri vardır.

Aurayı görebilmek için öncelikle boş bir alanda  oturmak gerekir. Aynı zamanda bu alanın loş olması gereklidir.

Avuç içleri belli bir sıklıkla  birbirine sürtülmelidir. Bu işlem birkaç saniye yapılmalıdır ki elin içinin ısınmasına bağlı olarak bekletilmeli.

Eller arasında az bir boşluk olacak şekilde birbirine bakacak şekilde tutulur ve aynı anda aynı yönlere hareket ettirilir.

Daha sonra avuç içlerinde dumana benzer farklı bir durum varsa bunun aura olduğu belirtilir.

Bu işlem sıkça tekrarlanır ise bu duman daha renkli hale gelerek gözükebilir.

Aura bazı  renk ışıkları emebilecek niteliktedir, bu renk ışıklardan biri de beyaz ışıktır. Auranın iki türü vardır. Bunlar Spiritüel ve Eterik auradır. İnsanların görebildiği aura eterik auradır. Spiritül aura insanlar tarafından  görülmez çünkü o duyguyla birlikte gelişen  ve değişen aura türüdür. Yani insanın içinde meydana gelir.

Aurası Yüksek İnsan Ne Demektir?

Genellikle insanlar arasında “Aurası yüksek olan insan” diye bir tabir kullanılır. Peki, aurası yüksek insan demek ne demek?

Aurası yüksek olan bir insanın enerjisi de fazladır. Pozitif olarak düşünme,  olumlu kararlar verme, hayata karşı daha enerjik olma ve hastalık ve olumsuzluklara karşı vücudunun daha dirençli olması gibi özellikleri  kendisinde barındıran insanlara denir.

Bir insanın aurasının yüksek olması neye bağlıdır? İnsanların fazla düşünme yoğunluğuna girmemesi, stres yaratacak durumlardan kaçınması,  her şeye duygusal anlam yüklememe ve hayata karşı pozitif düşünceyle bakma insanların aurasının yüksek olmasına olanak tanıyacak durumlardandır. Sizde auranızın yüksek olmadığını düşünüyorsanız, fiziksel ve psikolojik olarak olumsuz etki altındaysanız aura temizlemenin 7yolu olan özelliklere birlikte bakalım.

  • Yapılacak öncelikli durum ve en çok kullanılan yöntem olan “Tuzlu su ile banyo yapmak”  insanların bir şeylerden arınmak istemesi üzerine yapılan bir durumdur. Bir miktar suyun içerisine bir çay kaşığı tuz ve bir çay kaşığı şeker eklenir. Bu su ısıtılıp ağrıyan bölgelere sürülür veya içine girilip beklenir. Daha sonra durulanır ve beden arındırılmış olur.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Doğal Taş Satarak Para Kazanmak

Bunu yapamayacaklar için tuzlu su ile haftada bir banyo yapmakta oldukça etkili bir yöntemdir.

 

  • İnsanların yaşamı için en yüksek enerji kaynağı olan suyun insan vücuduna sürekli nükte etmesi gerekir. Bu durumda bol su içilmeli. Su hem yaşam kaynağı hem de temizlik ve arınma için en yüksek sağlıklı içecek olması bakımından,  temizlenmek için de en etkili yöntemdir.
  • Hayata karşı pozitif gülümsemek,  bazen kahkaha atmak bile vücuttaki endorfin oranını yükselterek aurayı güçlendirmeye yardımcı olur.
  • İnsan vücudunun toprak ve suyla birleşmesi. Oldukça önemli olan toprak insan yaradılışı gereği de yüksek etkilidir. Toprak vücuttaki toksik maddelerin dışarı atılmasını sağlar ve aurayı güçlendirir.
  • İnsanoğlunun korunmak ve güvende hissetmesi için en önemli yöntemlerden biri olan ” dua etmek” insanlar dua ederek bedenlerini ve ruhlarını yaradanlarına teslim etme durumuna girdikleri için gerekli güveni de alır ve iyi hissederler.
  • Pozitif düşünmek, insanlar pozitif düşünürse ruhlarını da pozitif düşünceyle geliştirirler. Çünkü insan olumlu düşünceyle bedenini de olumlu hale getirir ve stres, kaygı ve korkudan arınmış olur.
  • Affetmek, Arınmak İnsan hafızası her şeyi her durumu depolamak ister. Depoladığı durumun iyisi kötüsü olur ve ilerleyen dönemlerde depolamış olduğu olumsuz,  negatif düşünceler o insanı ve beynini zorlamaya çalışır ve yorar. Ayrıca beyindeki nöronlar bir süreden sonra yorulup insanda stres yaratır hale gelir.

Aura Nedir, Nasıl Temizlenir

Aura temizlemenin 7 yolu verildi. Bunlar dışında bilincin ve bilinçaltının daima temiz olması gerekir. Bunun için de affetmemiz gereken yerde affetmek, vazgeçmek gerektiğimiz anda vazgeçmek veya gülmemiz gereken zamanlarda gülmek bize bunun için fayda sağlayacaktır. İnsanların doğal veya kristal taşlara ilgisi olur. Bu taşların çoğu negatif enerji alır ve pozitif enerji verir durumdadır. Bu taşlardan turkuaz, ametist veya olumlu düşünceler için malahit ve pembe kuvars taşları oldukça etkilidir.

Yine bunlarla birlikte insanların daima pozitif düşünmesi, bitkiler ve toprakla iç içe olması hatta zevk aldığı şeylerle uğraşması veya bitkisel yağlar kullanılması da Aura temizlemenin 7 yolu arasında yer alır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir